Hakkımızda

BAYÇINAR İç Mimarlık olarak 15 yılı aşkın tecrübemizle sanatımızı uygulamaya dönüştürüyoruz.

1996 yılından itibaren dekorasyon ve asma tavan sektöründe faaliyet gösteren Mümtaz KOÇYİĞİT zamanla kendini geliştirdiği sektöre yenilikler katarak inşaat sektörünün her alannında bir çok projeye imza atmıştır. Hizmet verdiği dönemde gerekli eğitim ve sertifikalarını tamamlamıştır.

Bugün Bayçınar İç Mimarlık şirketinin kurucusu olup, kalite ve güveni yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek iç mimarlık ve uygulama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

İç mekan, dış mekan, kamusal alanlar gibi pek çok alanda sıradışı, estetik, modern çizgisi ve kreatif çözümleriyle sektörün gözbebeği haline gelmiştir.

Yaptığımız her projede kendimizi daha iyi geliştirebilmek için yarışan bir ekibe sahibiz. 

Profesyonel tasarım ve uygulama ekibimizle birlikte sıradışı yaklaşımları uygulama  ile bütünleştirerek, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutarak, proje aşamasından uygulama aşamasına kadar işin bütününü titizlikle takip ederek, sürekli gelişerek hedeflerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlerle geleceğin modern tasarımlarını yerine getirmek için hevesle bekleyen ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Misyonumuz:

Yaşam alanlarında estetiği ön plana çıkartıp, projelerimize sanatımızı yansıtmaktır. Altına imzamızı attığımız işler ticari boyutun yanı sıra bize yeni heyecanlar, yeni tecrübeler katmaktadır.

Vizyonumuz:

Kaliteden, nitelikli işçilikten, sanatsal bakış açısından ve sektöre duyduğumuz aşktan ödün vermeden; heyecanla kapsamlı bir portföy oluşturup gün gün daha iyi noktalara ilerlemek ve hizmet verebilmektir.